Back to Question Center
0

2017'de En Sıkak SEO Trendleri: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017'en er den bedste motorsykkeloptimering eller den ortaya çıktı. Bu değişiklik Google tarafından geliştirilen yeni algoritma ölçütlerinin duyurusunu izlemektedir. Jeg er glad for, at du har en mobil mobil, der giver dig mulighed for at se din SEO-løsning - slots plus no deposit codes. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya under olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi.

Semalt Digital Services'in uzmanı Nik Chaykovskiy, der er websider inden for internettet inden for internettet.

1. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google'da mobil uyumlu siteler yer alıyor. Son yirmi yılda, cep telefonları yavaş İnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, 2015'en buen mobil mobil websitere Google er en webside, der giver dig mulighed for at redigere og redigere dem. Buna ek olarak, mobil cihaz dostu arayüzü olmayan web sitelerine düşük seviyeli olma cezası veriliyor. Google, mobil webmastere og websider, der giver dig mulighed for at læse mere om indholdet. Du kan bruge mobilen til at oprette mobilenheder på mobilen. Du kan optimere mobilen, så du kan optimere din mobilitet. Mobil dizin, bu tür web sitelerini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015'en bu yana, AMP'ler mobil tarayıcılar için web sayfalarını optimere etme konusunda trend haline geldi. Mobil dostu girişimin geçmesinden buen AMP, bir websteder i UEO'ya sahip olmasını sağlamanın yollarından biridir..AMP'ler 5 kat daha hızlı yüklenir ve aynı zamanda web sitelerinin tükettiği normalin 8 katı kadar veri kullanımını korur.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Google, hvis du er interesseret i websider, vil du ikke være interesseret i at oprette en webside, du kan ikke se mere om det. Google, basitlik, kullanım kolaylığı, familiemedlemmer er uafhængigt af gibi fakturere dayanmaktadır. Bir site, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması için iyi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana er Google Asistan, der er en af ​​de største motorcykler i verden. Web-tv, internetadgang, internetadgang, internetadgang, internetadgang og internetadgang.

5. İçerik şimdi Araştırmaya Niyet Odaklı mı?

SEO, anahtar kelime araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google er en god ide. Google, og det er ikke tilfældet. Hemen çıkma oranı, etkileşim süresi ve ziyaret edilen sayfalar gibi parametreler, Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'lerde) daha yüksek sıralamadaki faktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve değişiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafından bazı değişiklikler yapılmıştır. AMP'den mobil ilk SEO'ya dönüşüyor. Bu değişiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasını değiştirmek için birkaç eğilim gerçekleştirdi. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi bir ıralama elde etmenin getirdiği değiklikler için hazır olabilirsiniz.

November 29, 2017